Voore noortetuba

 

MTÜ Saare valla noorteühing NETIT

Voore Noortetuba asub SA Saare valla Aktiviseerimiskeskus 3 korrusel.

Aadress: Voore küla Saare vald 49324

Voore noortetuba on avatud: E, T, N kell 13.00-17.00
                                                    K kell 14.00-18.00
                                                    R - Voorel suletud! Olen Kääpal  R 14.30-18.30  Saare rahvamajas või raamatukogus.

Noortejuht: Kadri Kommer

e-post: noortekeskus@aktivkeskus.ee

Rohkem infot NETIT tegemistest Facebooki lehel
 

Tulles külla Voore noortetuppa, on sul võimalik saada noorsootöö alast informatsiooni, osaleda erinevates noorteprojektides ja tegemistes ning olla tegus noor. Riiulitelt leiad head ja huvitavat infot, voldikuid, kleebiseid jne. Samuti on sul võimalik joonistada, kleepida, meisterda erinevaid asju, mis sulle meeldib.

Voore noortetoas on võimalik kasutada kahte arvutit, millest kõik on varustatud mugavate hiirte ja klaviatuuridega ning kiire internetiga. Arvuti kasutamise põhimõte on eelkõige lugeda internetist uudiseid, e-posti, uurida huvipakkuvaid ja ennast arendavaid interneti lehekülgi ning öelda ka ise sõna sekka. Noortetoa arvutid ei ole mõeldud mängimiseks. Juhul, kui sul on oma sülearvuti kaasas, saad seda kasutada, kuna meil on hea WiFi leviala.WiFi koodi saab noortejuhi käest.


Samuti on võimalik kuulata muusikat, vaadata telekat ja mängida XBOX mänge. Kui sul on kaasas oma DVD-film, on võimalus ka neid vaadata. Kolmapäeviti on võimalus käia elektroonilise muusika produtseerimisringis. Vajalik eelnev registreerimine noortejuhi juures. 

Kui kõigest sellest veel ei piisa, siis on võimalik meil mängida Twisterit, Eestit, Aliast, Monopoly, dominod, kaarte ja veel mõningaid lauamänge, mida igal aastal uuendatakse.

Energilistele noortel on võimalus kasutada saali, kus on võimalus piljardit mängida. Paha tuju korral on võimalus parki jalutama minna. Tee, kohvi ja suupistete võimalus. Kõik külastajad saavad soovi korral abi õppimises. Kõigele sellele lisaks on Voore noortetoas võimalik koroonat, lauajalgpalli ja õhuhokit mängida. Vähemalt kuus korra toimuvad erinevad õpitoad.

Üleskutse noortele-kui sul on idee ja tahmine midagi uut ja huvitavat teha anna selles noortetoa töötajale teada. Nii võibki Sinu idee teoks saada.

Reedeti on noortejuht Kääpa noortega Saare rahvamajas või raamatukogus, et anda ka neile võimalus teha meelepäraseid tegevusi, õpitubasid, väljasõite...Voore noortel on võimalus reedeti ühineda Kääpa noortega aga eelnevalt registreerimine noortejuhi juures.

Noorteühing NETIT ootab kõiki noori külastama Voore noortetuba esmaspäevast- neljapäevani ja Kääpal reedeti  ning osa võtma kõigist korraldatavatest üritustest!

 

KOHALIKU OMAVALITSUSE NOORSOOTÖÖ PROFIIL
Noorsootöö kvaliteedi hindamine kohalikus omavalitsuses (pdf)