Ametnikud, töötajad ja kontakt

 

Saare Vallavalitsus

Postiaadress: Saare vald, Kääpa küla, Siili, 49323, Jõgevamaa

Saare valla põhimäärus

E-post: info@saarevv.ee

Faks: 7762 031

Arvelduskonto: EE472200001120272717 Swedbank

 

 

 

Tööaeg vallamajas

E - R 8.00 - 16.00

Lõuna 12.15 - 12.45

Kodanike vastuvõtt T ja R 8.00 - 16.00

 

 

Vallavalitsuse asukoht kaardil  

 

Ametnikud

 
Ametniku nimi Ametikoht E-post Telefon Haridus ja eriala
Hannes Soosaar vallavanem hannes@saarevv.ee 5229585 kõrgharidus, ajalugu
Mall Merilo vallasekretär mall@saarevv.ee 7762033 kõrgharidus, agronoomia
Merle Kruus kantselei spetsialist merle@saarevv.ee 7762031 kõrgharidus, halduskorraldus
Maarika Kits sotsiaaltöö spetsialist maarika@saarevv.ee 7762035, 58867679 kõrgharidus, sotsiaaltöö 
Toomas Abel ehitus- ja majandusspetsialist toomas@saarevv.ee 5149118 keskharidus, põllumajanduse mehhaniseerimine

 

Töötajad

Töötaja nimi

Ametikoht E-post Telefon Haridus ja eriala
Tiina Treial pearaamatupidaja tiina@saarevv.ee  7762038 kõrgharidus, põllumajandusraamatupidamine ja analüüs
Evelin Kihu raamatupidaja evelin@saarevv.ee  7762038 kõrgharidus, põllumajandus raamatupidamine ja rahandus
Piret Kaur arendusnõunik piret@saarevv.ee

 7762036

kõrgharidus, õigusteadus
         

 

IT-teenusepakkuja - MK Digital OÜ

Kontaktisik:
Maiko Koort
maiko@saarevv.ee
+372 5559 0257